منوی سایت
لینکهای مهم
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 74576
بازديدکنندگان امروز: 165
کل بازديدکنندگان: 5866845
بازديدکنندگان آنلاين: 2
زمان بارگزاري صفحه: 0.4836 ثانيه
اخبار > نحوه ثبت نام در دوره آموزشی مسئولین فنی


  چاپ        ارسال به دوست

نحوه ثبت نام در دوره آموزشی مسئولین فنینکات مهم و قابل توجه در خصوص مسئولین فنی :
در آئین نامه جدید تجهیزات پزشکی عنوان ناظر فنی به مسئول فنی تغییر یافته است.
طی تفاهم نامه منعقده فیمابین انجمن و اداره کل تجهیزات پزشکی ، انجمن تنها متولی برگزارکنندۀ؛ دوره های مسئول فنی شرکت های تولیدکننده ، مسئول فنی شرکت های وارد کننده ، مسئول فنی شرکت های توزیع کننده و اصناف ، مسئول فنی مراکز درمانی و داروخانه در کشور میباشد.
متقاضیان جهت گذراندن دوره های فوق میبایست پس از ورود به صفحه اصلی سایت انجمن به آدرس www.imedss.ir بر روی آیکن ورود به صفحه ثبت نام ها کلیک نمایند. در صفحه باز شده ، آیکن دوره های فوق به تفکیک قابل مشاهده است که با کلیک بر روی هر آیکن ابتدا دفترچه ی راهنمای ثبت نام دریافت میگردد.
توجه 1: فراگیران محترم موظف هستند به دقت دفترچه راهنمای ثبت نام مربوط به دوره آموزشی مورد نظر خود را مطالعه نموده و سپس اقدام به واریز شهریه و ثبت نام نمایند. لذا عواقب احتمالی ناشی از ثبت نام اشتباهی بر عهده فراگیران بوده و انجمن هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.
توجه2: کارشناسان دفتر انجمن هیچگونه اطلاعاتی درخصوص بازار کار مسئولین فنی ندارند . بنابراین درخواست میگردد از سایر منابع اطلاعات کافی کسب و سپس در دوره آموزشی مربوطه ثبت نام فرمائید.
توجه 3: جهت گذراندن دوره های آموزشی در انجمن ، نیازی به ارایه کارت پایان خدمت نیست .
ولیکن جهت احراز سمت مسئول فنی در اداره کل تجهیزات پزشکی ، علاوه بر ارایه گواهینامه ای که طی پس از طی دوره و قبولی در آزمون دریافت نموده اید ، نیاز به ارایه سایر مدارک از جمله مدرک فارغ التحصیلی ، کارت پایان خدمت (برای آقایان) ، گواهی سوء پیشینه، آزمایش عدم اعتیاد و ....به اداره کل تجهیزات پزشکی میباشد.
توجه 4: تنها فارغ التحصیلان رشته های مهندسی پزشکی (تمام گرایش ها)، پزشکی و دکترای داروسازی می توانند سمت مسئول فنی در شرکت های توزیع کننده و اصناف و سمت مسئول فنی در مراکز درمانی و داروخانه ها را داشته باشند.
توجه 5: مسئول فنی مراکز درمانی و داروخانه ها در ابتدا از طریق بیمارستان به اداره کل معرفی می شوند و این افراد جهت گذراندن دوره آموزش "مسئول فنی مراکز درمانی و داروخانه ها " از طریق سایت انجمن اقدام به ثبت نام می نمایند و معرفی نامه خود را نیز به همراه سایر مدارک آپلود می نمایند. بنابراین سایر متقاضیان اگرچه فارغ التحصیل سه رشته ذکر شده هستند بعنوان داوطلب آزاد تلقی می شوند و میبایست فرم تعهدنامه شماره 1 را تکمیل نمایند. سایر متقاضیان با داشتن مدرک تحصیلی غیر از مهندس پزشکی، پزشک و دارو ساز ، میبایست بعنوان داوطلب آزاد فرم شماره 2 را تکمیل و آپلود نمایند.
توجه6: لیست رشته های تحصیلی جهت گذراندن دوره آموزشی مسئول فنی شرکت های تولیدکننده و وارد کننده در دفترچه های راهنمای این دوره ها قید شده است که براساس زمینه فعالیت شرکت مورد قبول اداره کل خواهد بود.
توجه 7: فراگیران میبایست براساس الویت ثبت نام در دوره های آموزشی مربوطه حضور داشته باشند.
مدت آموزش مسئول فنی شرکت های تولید کننده72 ساعت میباشد که به مدت 18 روز از ساعت 16 الی 20 روز های شنبه تا چهارشنبه برگزار می گردد.
مدت آموزش مسئول فنی شرکت های وارد کننده56 ساعت میباشد که به مدت 14 روز از ساعت 16 الی 20 روز های شنبه تا چهارشنبه برگزار می گردد.
مدت آموزش مسئول فنی شرکت های توزیع کننده و اصناف28 ساعت میباشد که به مدت 7 روز از ساعت 16 الی 20 روز های شنبه تا چهارشنبه بصورت مجازی و آنلاین برگزار می گردد.
مدت آموزش مسئول فنی مراکز درمانی و داروخانه ها 32 ساعت میباشد که به مدت 8 روز از ساعت 16 الی 20 روز های شنبه تا چهارشنبه بصورت مجازی و آنلاین برگزار می گردد.
توجه 8: هزینه هر دوره و شماره حساب انجمن که میبایست شهریه به آن حساب پرداخت گردد و سایر اطلاعات مورد نیاز در دفترچه راهنمای ثبت نام موجود است که میبایست توسط فراگیران استخراج شود.
توجه 9: متاسفانه بسیار دیده می شود ثبت نام توسط شخص دیگری انجام میشود و در این موارد شماره تلفن همراه ، ثابت و ایمیل شخص فراگیر در فرم ثبت نام درج نمی شود. لذا عواقب ناشی از این موارد بر عهده شخص فراگیر بوده و انجمن هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
توجه 10: ثبت دقیق شماره تلفن همراه ، تلفن ثابت و ایمیل شخص فراگیر در هنگام ثبت نام ، بسیار مهم و ضروری است . لذا تاکید می شود صحت اطلاعات درج شده قبل از ارسال فرم مجدداً بررسی شود.
توجه 11: افرادی که فارغ التحصیل نیستند و یا مدرک فارغ التحصیلی خود را در دست ندارند، بعنوان داوطلب آزاد تلقی می شوند و میبایست فرم تعهدنامه را تکمیل و آپلود نمایند و اصل آنرا به همراه سایر مدارک مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام در روز اول دوره به مسئول مربوطه تحویل دهند. درصورت کامل بودن مدارک پس از قبولی در آزمون گواهینامه صادر شده قابل تحویل است. ولیکن امکان استفاده از گواهینامه طی دوره آموزشی مسئول فنی ... جهت احراز سمت مسئول فنی میسر نمی باشد.


١٢:٤٧ - يکشنبه ٣ مرداد ١٣٩٥    /    شماره : ٢٤٤٦٠    /    تعداد نمایش : ١٨٠٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج